”Në kuadër të dashurisë” vjen në Selanik, publiku pret me dashuri aktorët Zamira Kita dhe Roerd Toçe!

“Në Kuadër të Dashurisë” pret publikun artdashës sonte në Selanik, Greqi. Një komedi romantike që do t’u bëjë të qeshni, të qani dhe të dilni nga kinemaja të frymëzuar. Më një larmi karakteresh, humor fin, ku mbizotëron satira dhe arti i komedisë, “Në Kuadër të Dashurisë” ofron një përvojë që do të mbetet gjatë në mendjen e çdo shikuesi.

Nata e sotme e shfaqjes ë filmit, prodhim i “Top Channel Films”, kishte një interesim të lartë të shqiptareve të cilët mbushën sallën e kinemasë. Mbrëmjen e sotme, aktorët Zamira Kita dhe Roerd Toçe janë pritur mes duartrokitjesh dhe shumë dashuri nga publiku që kishte ardhur për të parë filmin dhe për t’i takuar nga afër yjet. “Në kuadër të dashurisë” do të shfaqet gjatë gjithë ditëve në vazhdim në sallën e Cineplexx.

a
a

Apparently we had reached a great height in the atmosphere, for the sky was a dead black, and the stars had ceased.

fb. tw. ig.